avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1039 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Într-un proces în care nu am avut nicio ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Într-un proces în care nu am avut nicio calitate ...

Bună ziua. Într-un proces în care nu am avut nicio calitate (doar ruda a uneia dintre părți), unul dintre avocați a făcut declarații și referiri despre persoana mea. Este legal? Menționez din nou ca nu am avut nicio calitate procesuală, nu am fost citat, nu am dat declarații.

Alte discuții în legătură

A semnat in locul fiului ContSters366002 ContSters366002 Pirita a semnat un inscris in locul fiului care este si el pirit si a depus actele la judecatorie . Este legal ? Ce se poate face ? (vezi toată discuția)
Exceptie absoluta - motiv anulare proces leorot leorot Buna ziua, Am fost implicat intr-un accident auto in care eu am fost vinovat. I-am sters celuilalt bara fata. Dupa 2 ani ma trezesc acasa cu citatie de la ... (vezi toată discuția)
Martor în proces pentru dare de mită daniel_ionut2006 daniel_ionut2006 Buna seara! Ma poate lamuri va rog frumos cineva cu o situatie in care ma aflu? Mai exact,acum doi ani am fost nevoit sa fac un denunt impotriva unei persoane ... (vezi toată discuția)