Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna ziua, Ma adresez cu o intebare avand PFA cu cod ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna ziua, Ma adresez cu o intebare avand PFA cu cod COR7112 ...

Buna ziua,
Ma adresez cu o intebare avand PFA cu cod COR7112 si putea opta pt al doilea domeniu de activitate care sa includa si Specialistul SSM daca da care ar fii acel cod COD la care a-si putea sa optez
Codul pentru activitati in domeniul ssm este 7490 Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.