avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 479 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Cei care s-au vaccinat anti Covid dupa încetarea ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Cei care s-au vaccinat anti Covid dupa încetarea stării de ...

Cei care s-au vaccinat anti Covid dupa încetarea stării de alertă mai au dreptul la zi liberă plătită ?

Alte discuții în legătură

Bună seara, în cazul în care mă vaccinez cu doza 3 după ... Genix Genix Bună seara, în cazul în care mă vaccinez cu doza 3 după ridicarea stării de alertă, se mai acordă o zi liberă?Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Buna ziua va rog sa imi spuneti daca legea 221/2021, privind ... mmarianne mmarianne Buna ziua Va rog sa imi spuneti daca Legea 221/2021, privind acordarea unei zle libere pentru vaccinare se aplica si dupa incetarea starii de ... (vezi toată discuția)
Covid 19 gaborj71 gaborj71 COVID 19 - Am si Eu intrebarea - daca un cetatean decedeaza in urma unui vaccinare anti covid, se poate trage la raspundere cineva? Inainte de vaccinare nu a ... (vezi toată discuția)