Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! cum pot afla dacă sunt plătite ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! cum pot afla dacă sunt plătite contribuțiile la ...

Bună ziua! cum pot afla dacă sunt plătite contribuțiile la stat de către angajator? mentionez ca am contract în regim de telemunca.
Buna ziua.

Puteti face o Adresa la Casa Judeteana de Sanatate la care sunteti asigurat si le puteti cere informații.
Cum poţi afla online dacă angajatorul ţi-a plătit contribuţiile pentru pensie
[ link extern ]

CNAS a lansat aplicația prin care poți verifica ONLINE dacă angajatorul plătește contribuțiile la sănătate (CASS)
[ link extern ] /