Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună seara, am făcut autorecenzarea,suntem doi ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună seara, am făcut autorecenzarea,suntem doi membri, dar ...

Bună seara, am făcut autorecenzarea,suntem doi membri, dar am primit o singura dovadă. De ce?Nu trebuie sa primească fiecare membru?A primit doar " capul familiei!E corect?
Mulțumesc
Buna ziua,
A incercat si celalalt membru sa descarce dovada autorecenzarii?
Ce mesaj primeste?
Deocamdată mesajul este ca nu e înregistrat.
Mulțumesc
Cel mai bine e sa sunati la numarul dat drept contact. Functioneaza si veti primi indrumare. Mie mi-a folosit.