Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Care este lista produselor riscante ce vor trebui ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Care este lista produselor riscante ce vor trebui declarate în ...

Care este lista produselor riscante ce vor trebui declarate în e-Transport de acum?
Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF) a publicat o listă cu produselor riscante ce vor trebui declarate în e-Transport.
Printre produsele aflate pe listă se numără: legume, plante, rădăcini și tuberculi, alimentare, care se încadrează la codurile NC de la 0701 la 0714.

Pentru mai multe informații cu privire la produsele care vor trebui declarate în e-Transport, accesați următorul link: www.avocatnet.ro/articol_611...