Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Asigurare de santatate dupa ce am fost angajat si am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Asigurare de santatate dupa ce am fost angajat si am inceput sa lucrez pe SRL

Buna ziua,

O sa lucrez pe CIM pana la sfarsitul lunii mai, urmand ca mai apoi sa desfasor activitate prin intermediul unui SRL, fara a fi angajat.

Cum procedez pentru a beneficia de asigurare de sanatate incepand cu luna urmatoare?

Multumesc anticipat!
catalin_utilizator67, utilizator