Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Avantaje din partea statului daca ma intorc inapoi in ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Avantaje din partea statului daca ma intorc inapoi in tara pentru a deschide o afacere?

va rog sa-mi spuneti daca tinerii sub 35 ani (care au lucrat legal in strinatate)au anumite avantaje din partea statului daca se intorc inapoi in tara ptr.a deschide o afacere.multumesc.
george-neagu, moderator