avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 653 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Avantaje din partea statului daca ma intorc inapoi in ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Avantaje din partea statului daca ma intorc inapoi in tara pentru a deschide o afacere?

va rog sa-mi spuneti daca tinerii sub 35 ani (care au lucrat legal in strinatate)au anumite avantaje din partea statului daca se intorc inapoi in tara ptr.a deschide o afacere.multumesc.
Ultima modificare: Vineri, 6 Mai 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Infiintare societate gabriela_munteanu gabriela_munteanu buna seara. eu si logodnicul meu vrem sa deschidem un magazin de piese auto si trebuie sa incepem de la zero..infiintare firma etc. ma intereseaza cateva ... (vezi toată discuția)
Fond nerambursabil infiintare societate irina_palt irina_palt buna ziua.as avea si eu o intrebare aca se poate!as vrea sa deschid o patiserie si as dori s obtin si un fond nerambursabil dar nu stiu cum s procedez si unde ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, revin din nou, sunt in italia din 2017 fără întrerupere... StrainInTaraMea StrainInTaraMea Buna ziua, revin din nou, sunt in italia din 2017 fara renîntoarcere în țară, acum vreau sa ma intorc definitiv, din 2017 pana acum sunt 4 ani, in acesti 4 ... (vezi toată discuția)