avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 504 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, revin cu o problema. Lucrez în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, revin cu o problema. Lucrez în învățământ și ...

Bună ziua, revin cu o problema. Lucrez în învățământ și ma voi pensiona, cu aprobarea Inspectoratului Școlar, în timpul anului școlar. Secretariatul îmi cere un raport pentru concediul de odihnă neefectuat. Ce trebuie să conțină acest raport? Trebuie sa fac eu asa ceva? Mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Bună ziua. sunt educatoare și urmează sa solicit pensionarea ... viorelada viorelada Bună ziua. Sunt educatoare și urmează sa solicit pensionarea în timpul anului școlar, am obținut aprobarea Inspectoratului Școlar. La încheierea ... (vezi toată discuția)
Concediu de odihna neefectuat pe anul anterior in cazul cadrelor didactice karynna karynna Buna ziua! Lucrez in invatamant, iar anul trecut am fost in concediu de crestere a copilului, astfel incat nu am efectuat tot concediul de odihna aferent ... (vezi toată discuția)
Concediul cadrelor didactice Ionescu15 Ionescu15 Sunt profesor cu 42 ani vechime si anul acesta ma pensionez cu aprobarea Inspectoratului scolar. Intr-una din zilele urmatoare voi depune dosarul.. -Intreb ... (vezi toată discuția)