avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 602 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce obligatii am pentru a afisa un bener deasupra ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce obligatii am pentru a afisa un bener deasupra magazinului?

Ce obligatii am pentru a afisa un bener deasupra magazinului( are deja ancadrament,rama,de la fostul)cu o denumire a unui magazin..pentru o afacere familiala...ii,pfa( second hand)
Ultima modificare: Miercuri, 1 Iunie 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Infiintare firma lory_cki lory_cki buna ziua, doresc sa infiintez un magazin de haine (second-hand) si in acest sens as dori sa stiu pentru ce entitate economica ar trebui sa optez ... (vezi toată discuția)
Pfa sau srl mihai ionescu mihai ionescu Buna seara, am oportunitatea de a incepe o afacere cu distributie de haine second-hand, in sensul preluarii marfii de la importator -din tara - si livrarii ... (vezi toată discuția)
Comerț second-hand Hliboceanu Alina Hliboceanu Alina Buna seara. Am si eu o mare nelămurire in ceea ce priveste returnarea produselor second-hand. Am peste 4 ani de cand dețin o mică afacere de acest gen, mai ... (vezi toată discuția)