Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce obligatii am pentru a afisa un bener deasupra ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce obligatii am pentru a afisa un bener deasupra magazinului?

Ce obligatii am pentru a afisa un bener deasupra magazinului( are deja ancadrament,rama,de la fostul)cu o denumire a unui magazin..pentru o afacere familiala...ii,pfa( second hand)
george-neagu, moderator