Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde pot gasi arhiva fostei CAGCCF Bucuresti, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde pot gasi arhiva fostei CAGCCF Bucuresti, Antrepriza Drumuri ...

Unde pot gasi arhiva fostei CAGCCF Bucuresti, Antrepriza Drumuri si Poduri Cluj( punctul de lucru era la Statia de betoane Someseni)
Încercați la Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale sau contactați Ministerul Transporturilor.
Am contactat Min Transporturilor, Min Muncii, ITM CLUJ, Casa Nationala de Pensii, Arhivele Nationale , Judetene, Ale Mun. Bucuresti, Min Finantelor , ONRC. plus "n" firme de arhivare si nimic. Daca cunoaste cineva exact unde se gasesc, mai precis cei care au avut nevoie si au gasit arhiva.

Va multumesc oricum pt raspuns.
Buna ziua, Arhiva CCCF Bucuresti se afla la Viltechnica srl din Babeni Valcea. Sunt intr-o situatie similara si sper sa obtin adeverinta de la CCCF Bucuresti, ei fiind cei care au obtinut grupa a 2-a de munca si pentru grupurile de santiere.
Ati reusit sa gasiti arhiva CAGGCF ?
Si eu am nevoie de arhiva de la CAGGCF Atrep Gostinari.
Multumesc...
Adresati-va Serviciului Judeţean Giurgiu al Arhivelor Naţionale
[ link extern ] /