Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum se calculează venitul net al unui zilier în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum se calculează venitul net al unui zilier în agricultură?

Bună ziua!
Cum se calculează venitul net al unui zilier în agricultură, ținând cont de modificarea tarifului brut orar la 17,928 lei din 1 iunie? Ce taxe și impozite se calculeză, dat fiind că la angajați acestea au fost mult diminuate?
Mulțumesc!
george-neagu, moderator