Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, la prima sedinta de consiliere psihologica ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, la prima sedinta de consiliere psihologica , in cadrul ...

Buna ziua, la prima sedinta de consiliere psihologica , in cadrul obligarii minorului la consiliere , domnul psiholog a fost foarte arogant, adresand unele intrebari debitorului de fata cu minorul contrazicand debitorul de fata cu minorul , fara a interoga minorul si antepronuntanduse din primele 20 minute ca minorul este alienat parental , logic de catre persoana ci care petrece cel mao mult timp. Am dat acordul pentru inregistrare video audio.
Pot cere inlocuirea acestui psiholog ?
Cum in ce baza legala ?
Incercati sa va angajati avocat.
Este dificil ce vreți sa faceți.