avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 458 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Firma in insolventa nu mi-a platit contributiile la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Firma in insolventa nu mi-a platit contributiile la Casa de Pensii

In perioada 2008-2012 CET Iasi nu mi-a platit contributiile si la Casa de Pensii,eu platind contributiile la zi.CET Iasi este in insolventa. Cum se procedeaza in acest caz pentru a remedia problema?
Ultima modificare: Miercuri, 22 Iunie 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Recuperarea vechimii in munca de la o firma inchisa MarisM MarisM Buna ziua, Va solicit un sfat daca se poate : am lucrat la o firma de servicii in perioada 2005-2010. In 2011 firma a intrat in insolventa cu frauda ... (vezi toată discuția)
Pensie acord global Liulica Gina Liulica Gina Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Am iesit la pensie la limita de varsta cu vechime 38 ani de munca. Inainte de 1989 am lucrat in proiectare, în acord global ... (vezi toată discuția)
Somatie de la casa judeteana de pensii antispam antispam Buna ziua. Sotia mea se confrunta cu urmatoarea problema: in anul 2007 a avut deschis un PFA cu care a desfasurat o activitate comerciala (reprezentant ... (vezi toată discuția)