Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Firma in insolventa nu mi-a platit contributiile la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Firma in insolventa nu mi-a platit contributiile la Casa de Pensii

In perioada 2008-2012 CET Iasi nu mi-a platit contributiile si la Casa de Pensii,eu platind contributiile la zi.CET Iasi este in insolventa. Cum se procedeaza in acest caz pentru a remedia problema?
george-neagu, moderator