Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara! Cum se procedează atunci când sunt mai ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara! Cum se procedează atunci când sunt mai multe executări ...

Buna seara! Cum se procedează atunci când sunt mai multe executări silite pe salariu? Care este ordinea în care se fac popririle și cât se poate opri din salariu? Adică primul venit, primul servit sau cum se procedează ? Se tine cont ca ai alte rate? Mulțumesc frumos!
sofiapop, utilizator