Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua! Pot depune o intampinare la recurs personal ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua! Pot depune o intampinare la recurs personal in calitate ...

Buna ziua!
Pot depune o intampinare la recurs personal in calitate de intimat-reclamamant?
Se depun inca o data inscrisurile care deja sunt la dosarul cauzei?
Va multumesc!
Buna ziua, daca sunteti si intimat in recurs puteti depune intampinare. In principiu instanta va comunica aceasta obligatie/posibilitate. Nu e cazul sa redepuneti inscrisuri deja existente, doar faceti referire la ele, eventual indicati fila din dosar unde se gasesc.