Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, am castigat un proces de uzucapiune pentru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, am castigat un proces de uzucapiune pentru teren si ...

Buna ziua, am castigat un proces de uzucapiune pentru teren si casa iar in decizie s-a trecut doar terenul, nu si casa. Ce se poate face? Multumesc
cerere de indreptare eroare materiala, daca intr-adevar e o omisiune.
Va multumesc.