Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Medicul de familie este din ilfov iar medicul ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Medicul de familie este din ilfov iar medicul specialist din ...

Medicul de familie este din ilfov iar medicul oncolog din București. Oncologul mi-a eliberat concediu medical pe CASS MB iar angajatorul cere pe IF. Medicalul este pe cod 14. Nu stiu cine are dreptate si cine nu, dar stiu ca am obosit sa fiu intre ei. Ideea este ca nu stiu ce sa fac. Exista vreun articol de lege care poate clarifica pb? Mulțumesc!
Elena Andreea, administrator