Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am lucrat in învățământul preuniversitar din 20 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am lucrat in învățământul preuniversitar din 20 sept 2021 ...

Am lucrat in învățământul preuniversitar din 20 sept 2021 până la 1 martie 2022.intreb dacă
pot obține tichet de vacanță și care este suportul legal?
Mulțumesc.
OUG 8/2009 pentru 2022 ... pentru 2021 nu s-au acordat vouchere de vacanta.