Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am fost condamnat la 5 ani si 5 luni inchisoare pentru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am fost condamnat la 5 ani si 5 luni inchisoare pentru conducerea ...

Am fost condamnat la 5 ani si 5 luni inchisoare pentru conducerea unui vehicul sub influenta alcoolui.Pot face contestatie in anulare sau revizuire
Danut2397, utilizator
Nu va ajuta decât dacă s-a încălcat legea.
Ce motive aveti?