Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Persoana juridică nu vrea sa semneze foile de parcurs ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Persoana juridică nu vrea sa semneze foile de parcurs la rubrica ...

Persoana juridică ( institutie de stat) prin reprezentantii ei (director tehnic,revizor tehnic,inginer parc auro) nu vrea sa semneze foile de parcurs la rubrica starea de funcționare a autovehiculului dar vrea sa semnam noi...in afara de CIZ -ul zilnic,nu putem face ca pe poarta unității nu putem iesi fara foaie de solicitare daca avem suspiciuni de probleme grave la autovehicul..
CriTin, utilizator