Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua eu am făcut mastectomie totală la amândoi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua eu am făcut mastectomie totală la amândoi sânii având ...

Pot beneficia de pensie de boala sau de handicap avînt maxetomie totala la sini diagnosticul a fost tumoare benignă și mai Sint operata și la burta va multumesc
Pentru pensie de boala trebuie sa depuneti dosar medical la comisia medicala din cadrul CJPensii.
Legislatie cu referire la incadrarea in grad de handicap, dupa afectiuni gasiti aici: [ link extern ]