Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Factura spitalizare Austria! Bună ziua! Știe cineva ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Factura spitalizare Austria! Bună ziua! Știe cineva cu exactitate ...

Factura spitalizare Austria!
Bună ziua! Știe cineva cu exactitate ce consecințe pot suporta dacă sunt oprit pe teritoriul Austriei și am o factura pentru spitalizare neplătite?
Niciuna, datoria de pe factura aia va ajunge la un moment dat în România, la un executor judecătoresc. Cu dobânda de rigoare.

Ok. Mulțumesc

latka a scris:

Niciuna, datoria de pe factura aia va ajunge la un moment dat în România, la un executor judecătoresc. Cu dobânda de rigoare.