Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua. Am un credit ipotecar cu doua ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua. Am un credit ipotecar cu doua apartamente.In momentul ...

Buna ziua.
Am un credit ipotecar cu doua apartamente.In momentul de fata creditul este achitat in proportie de 80 la suta.
Exista posibilitatea scoaterii de sub ipoteca a unui apartament si sa ramana unul care sa acopere restul soldului de plata?
~ Conținut șters la cerere ~
Mergeti sa vorbiți la banca, dar nu cred ca banca va fi de acord si nu o sa aveti ce face.