avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua. Am un credit ipotecar cu doua ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua. Am un credit ipotecar cu doua apartamente.In momentul ...

Buna ziua.
Am un credit ipotecar cu doua apartamente.In momentul de fata creditul este achitat in proportie de 80 la suta.
Exista posibilitatea scoaterii de sub ipoteca a unui apartament si sa ramana unul care sa acopere restul soldului de plata?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:51, 7 August 2022
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mergeti sa vorbiți la banca, dar nu cred ca banca va fi de acord si nu o sa aveti ce face.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Carte funciara - sarcina ipoteca dezvoltator inca este prezenta Alexandra_95 Alexandra_95 Buna ziua Am cumpărat în 2021 primul meu apartament de la un dezvoltator prin credit ipotecar. Am dat avansul de 15% și restul banilor a fost dat de banca. ... (vezi toată discuția)
Cumparare apartament ipotecat tzvpac tzvpac Buna seara Stiu ca s-a mai pus aceasta intrebare pe site-ul dvs.dar revin si eu cu aceeasi intrebare mai specifica pt cazul meu. Vreau sa cumpar un ... (vezi toată discuția)
Neachitare credite Sandu Dan Sandu Dan Buna,stau intr-un apartament cu credit ipotecar(pe numele meu) dar mai am si alte credite,daca nu am platit celelalte credite acele institutii au dreptul sa ma ... (vezi toată discuția)