avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 392 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Este ilegal sa postez un filmulet pe tiktok 2 persoane ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Este ilegal sa postez un filmulet pe tiktok 2 persoane care se ...

Este ilegal sa postez un filmulet pe tiktok 2 persoane care se joaca pe plaja la mare ?
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 10:57, 7 August 2022
~ Conținut șters la cerere ~
Aveti aici un link cu Regulile Comunitatii TikTok.
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am incalcat vreo regula daca am postat o inregistrare intr-o scoala unde se interzice filmarea? nu am specificat unde care scoala. ContSters230095 ContSters230095 Bine v-am gasit, am o oarecare nelamurire si doresc cateva pareri, daca sunteti dispusi, desigur. Daca postezi un anumit videoclip pe un SITE PUBLIC, dintr-o ... (vezi toată discuția)
Informatie in domeniul cred ca penal FRONZAT FRONZAT va rog sa ma ajutati. cineva care ma filmat de cateva ori, a postat pe you tube filmuletele. ce pot face in situatia asta? nu ma lasa in pace deloc si ma ... (vezi toată discuția)
Dreptul la imagine AndreiEmil AndreiEmil Un persoana a pus pe internet un filmulet cu persoana mea, acel filmulet fiind negativ si care nu imi face placere, mai ales ca dupa vizionarea lui am primit ... (vezi toată discuția)