avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 619 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Ma poate ajuta cineva cu o lămurire. Accident rutier ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Ma poate ajuta cineva cu o lămurire. Accident rutier vinovatu ...

Ma poate ajuta cineva cu o lămurire.
Accident rutier vinovatu făcând contestație la procesu-verbal și nu îmi dau seama ce hotărâre a luat Judecători.

Tip solutie: Amână cauza

Solutia pe scurt: pentru a fi citati in cauza celălalt conducător auto si societatea asiguratoare
Document: Încheiere de şedinţă zz.ll.2022

După (Ministerul Justiției).
Ultima modificare: Duminică, 7 August 2022
Tanasiemarius, utilizator
Cel mai recent răspuns: Tanasiemarius , utilizator 10:19, 8 August 2022
Procesul continua ,s a amanat pt motivele mentionate ,vor avea loc si alte termene de judecata...
Pai și ce hotărâre a dat prima instanta el sau eu
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

In luna martie a acestui an am fost implicat intr-un accident ... Tanasiemarius Tanasiemarius In luna martie a acestui an am fost implicat intr-un accident rutier usor (tamponare), pe scurt am fost acrosat in trafic de un alt conducator auto, dupa ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna urmatoarea decizie? mulțumesc ! pentru săvârşirea ... Alex Bucur Alex Bucur Ce inseamna urmatoarea decizie? Mulțumesc ! pentru săvârşirea infracţiunii de conducere a unui vehicul fără permis de conducere, prevăzută de art. ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. doresc sa stiu daca pana la urmatorul termen este ... alinamandresi alinamandresi buna ziua. doresc sa stiu daca pana la urmatorul termen este posibil sa primesc acasa instiintare cu suma care trebuie sa o platesc pt taxa de timbru la ... (vezi toată discuția)