Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Ma poate ajuta cineva cu o lămurire. Accident rutier ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Ma poate ajuta cineva cu o lămurire. Accident rutier vinovatu ...

Ma poate ajuta cineva cu o lămurire.
Accident rutier vinovatu făcând contestație la procesu-verbal și nu îmi dau seama ce hotărâre a luat Judecători.

Tip solutie: Amână cauza

Solutia pe scurt: pentru a fi citati in cauza celălalt conducător auto si societatea asiguratoare
Document: Încheiere de şedinţă zz.ll.2022

După (Ministerul Justiției).
Tanasiemarius, utilizator
Procesul continua ,s a amanat pt motivele mentionate ,vor avea loc si alte termene de judecata...
Pai și ce hotărâre a dat prima instanta el sau eu
~ Conținut șters la cerere ~