Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general E Factura daca contabila care imi face declaratiile ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

E Factura daca contabila care imi face declaratiile fiscale si ...

E Factura

daca contabila care imi face declaratiile fiscale si tine evidenta firmei are imputernicire pentru declaratii catre ANAF, pentru emiterea de facturi am nevoie de o alta inregistrare in SPV ? Mentionez ca facturile sunt emise de catre mine, administratorul firmei.

Multumesc.
pentru transmiterea e-facturii se poate folosi semnatura contabilei pt SPV sau va puteti face dvs una pt SPV .