Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Sunt pensionata pe caz de boala si in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Sunt pensionata pe caz de boala si in octombrie voi ...

Buna ziua. Sunt pensionata pe caz de boala si in octombrie voi indeplini varsta standard de pensionare. Am stagiul de cotizare pentru limita de varsta, dar imi lipsesc 20 de zile. Pot sa platesc 1 luna retroactiv ?
Buna seara!
Aveti aici informatiile dorite.
www.avocatnet.ro/articol_560...