Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale La trecerea vamei din Moldova in Romania se afla ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

La trecerea vamei din Moldova in Romania se afla magazinul dutyfree

Bunza ziua, la trecerea vamei din Moldova in Romania se afla magazinul Dutyfree unde pot sa cumpar tutun in pachete a cate 50gr unul. Cate pachete de tutun de 50gr pot sa le iau in Romania legal?
george-neagu, moderator