Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. In perioada 01.06 2007-31.01 2010 am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. In perioada 01.06 2007-31.01 2010 am beneficíat ...

Buna seara. In perioada 01.06 2007-31.01 2010 am beneficíat de VENIT DE COMPLETARE conform OUG 22/2004 ( reducere masiva personal din unitate de armament ) . Aceasta perioada nu se considera vechime in munca ? ( casa de pensii nu a luat in calcul aceasta perioada ) . Mentionez ca nu am beneficíat de somaj in perioada de mai sus mentionata ( nu am semnat pt ca nu am fost in tara ) . Multumesc !
Numai munca prestata în baza unui c.i.m. constituie vechime de munca.