Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Locatie teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Locatie teren

Cum pot afla unde se afla terenul meu daca nu am cadastrul? Cine se ocupa de asta?
Cadastristul (expertul topograf). Presupun că aveți acte ...
romascanu, moderator
Nu am cadastru la acest teren, am titlu de proprietate
La cele cu cadastru am aflat pozitia dupa nr cadastral pe siteul geoportal ancpi,

Nicoleta Cristina Romașcanu a scris:

Cadastristul (expertul topograf). Presupun că aveți acte ...

Nu am cadastru la acest teren, am titlu de proprietate
La cele cu cadastru am aflat pozitia dupa nr cadastral pe siteul geoportal ancpi,

Nicoleta Cristina Romașcanu a scris:

Cadastristul (expertul topograf). Presupun că aveți acte ...