Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vecina are hidrofor in apartament și mă inundă ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vecina are hidrofor in apartament și mă inundă frecvent și ...

Vecina are hidrofor in apartament și mă inundă frecvent și nu vrea să rezolve unde mă pot adresa?
Este litigiu strict intre proprietari,deci asociatia de proprietari nu se poate implica
Sesizati official furnizorul de utilitati
Asiguratorului, daca aveti asigurare, sau instantei. Pe furnizorul de utilitati il va durea la basca.
latka, moderator