Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua! În ce costa munca în folosul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua! În ce costa munca în folosul comunității de la ...

Bună ziua! În ce costa munca în folosul comunității de la o Primărie,pentru o persoana judecata un Complet de judecători?
Raspunsul il aflati chiar la primarie.
i dont know
În principiu activități comunitare... curățenie, vopsit garduri, spoit pomi, etc.