Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă angajatorul nu îmi plătește sporul legal ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă angajatorul nu îmi plătește sporul legal pentru tură ...

Dacă angajatorul nu îmi plătește sporul legal pentru tură de noapte, ore suplimentare, si pentru zilele de sâmbătă și duminică lucrate pot să-mi dau demisia la zi???!!!
Neplata drepturilor salariale este motiv de demisie fără preaviz.