Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Mama mea nu e normala la cap, urla mereu la mine, din ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Mama mea nu e normala la cap, urla mereu la mine, din 5 in cinci ...

Mama mea nu e normala la cap, urla mereu la mine, din 5 in cinci minute ma intreaba ce fac , desi e la distanta de o camera de mine. Varul meu , sotia lui , matusa mea nu ma baga in seama, cand le spun ce tampenii face mama mea, ca bea si ca urla la mine, nu vor sa ma asculte si imi inchid telefonul. Ce pot face in aceasta situatie tampita ?
Sunteti minora, majora?
majora
Atunci e simplu, va puteti muta.
pai nu vreau sa ma mut din casa mea
Dacă e casa dvs, cum ati ajuns sa locuiti impreuna?