avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 803 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ghid de turism. Bună ziua, am un PFA cod CAEN 7990, ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ghid de turism. Bună ziua, am un PFA cod CAEN 7990, am absolvit si un curs de ...

Bună seara, am un PFA cod CAEN 7990, am absolvit si un curs de ghid de turism recunoscut de ministerul turismului. Pot organiza excursii si daca DA, ce mă diferentiază de o agentie de turism?
Ultima modificare: Joi, 3 Noiembrie 2022
Petru1995, utilizator

Alte discuții în legătură

Ghid turistic pe pfa??? mariapopovici mariapopovici Am o firma PFA care are ca obiect de activitate Activitati de interpretare artistica si vreau sa introduc un nou cod caen legat de organizarea de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, am un pfa cod caen 7990 și 9329,pot efectua excursii ... Basescug Basescug Bună ziua, am un PFA cod CAEN 7990 și 9329,pot efectua excursii fără autorizație de la Ministerul Turismului?? (vezi toată discuția)
Cod caen consultanta turistica Bogdan296 Bogdan296 Buna ziua, Doresc sa ofer consultanta / asistenta in planuirea excursiilor turistice. Practic clientul vine si imi spune ca vrea sa calatoreasca in locatia x, ... (vezi toată discuția)