Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ghid de turism. Bună ziua, am un PFA cod CAEN 7990, ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ghid de turism. Bună ziua, am un PFA cod CAEN 7990, am absolvit si un curs de ...

Bună seara, am un PFA cod CAEN 7990, am absolvit si un curs de ghid de turism recunoscut de ministerul turismului. Pot organiza excursii si daca DA, ce mă diferentiază de o agentie de turism?
Petru1995, utilizator