Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ghid turistic pe PFA???
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ghid turistic pe PFA???

Am o firma PFA care are ca obiect de activitate Activitati de interpretare artistica si vreau sa introduc un nou cod caen legat de organizarea de excursii,avand in vedere ca am absolvit cursul de ghid turistic recunoascut de Min Muncii.Intrebarea este:se poate introduce pe PFA un cod care nu are legatura cu obiectul principal de activitate? si daca da,codul caen 7990 este bun pentru organizarea de excursii pentru copii?multumesc!
Buna seara , ați rezolvat cu ghidul de turism ? Mulțumesc