avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 198 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, sunt asistent maternal cresc o fata de 22 ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, sunt asistent maternal cresc o fata de 22 de ani, vreau ...

Buna ziua,sunt asistent maternal cresc o fata de 22 de ani, vreau să știu dacă este vreo lege care să mă oblige sa mai iau un copil altfel îmi desface contractul de munca și îmi iau fata care e la facultate.mulrumesc

Alte discuții în legătură

Buna ziua.sunt asistent social, am crescut o fata de la câteva ... anto_riana anto_riana Buna ziua.Sunt asistent social, am crescut o fata de la câteva luni acum are 22 ani și e la facultate,așa că încă sunt asistentul ei social.M-au anunțat ... (vezi toată discuția)
Am o mare problema - somaj asistent maternal TATIANADUMITRACHE11 TATIANADUMITRACHE11 sant asistent maternal si vreau sa stiu daca eu nu mi am dat demisia si ei mi au luat copilul pe care il ingrijeam in varsta de8 ani pe care l am crescut de la ... (vezi toată discuția)
Asistent maternal concediat pe nedrept a_s a_s Buna ziua, Sunt asistent maternal profesionist din anul 2000 si intrunesc toate conditiile legale conform cu Hotararea nr. 679/2003 din 12.06.2003. Acum ... (vezi toată discuția)