avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 875 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua Am cumpărat o centrala in rate de la eon cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua Am cumpărat o centrala in rate de la eon cu garanție ...

Buna ziua
Am cumpărat o centrala in rate de la eon cu garanție 5 ani și pachet de servicii inclus in contract
După 2 ani am vândut apartamentul,noii proprietari au ales sa plătească integral restul ratelor la centrala când au schimbat contractul la eon pe numele lor
Va rog dacă îmi puteți spune ,mai este valabilă garanția de 5 ani?

Alte discuții în legătură

Credit negarantat - executare silita desi am vandut firma gabi_pen gabi_pen Buna ziua! Va rog mult sa ma ajutati cu un sfat. Tatal meu a facut un credit negarantat pe o suma de aproximativ 550 milioane. Cand a fost la banca sa se ... (vezi toată discuția)
Contract electrica Salagean  Vasilica Salagean Vasilica Buna ziua As dori sa aflu si eu parerea Dvs. in legatura cu urmatorul aspect: SM a incheiat un contract cu electrica in anul 2002. SM a decedat in 2005. ... (vezi toată discuția)
Deconectat de la curent datorita neplatii facturilor de catre fostul proprietar tepsanu tepsanu Am cumparat recent un apartament iar fostul proprietar nu a platit facturile la curent electric din luna mai si prin urmare a fost deconectat pt neplata(astazi ... (vezi toată discuția)