Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transformare post studii superioare in post cu studii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transformare post studii superioare in post cu studii medii

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti cum procedez in cazul in care pana acum am fost inadrata in postul de trezorier cu studii superioare, iar noua conducere decide sa fiu incadrata pe un post de trezorier cu studii medii, eu avand studii superioare. Considera ca acest post poate fi detinut si daca ai studii medii. Ma poate afecta semnarea fisei postului si actul aditional?
cris1981r, utilizator