Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara! Am nevoie de ajutor/îndrumare din partea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara! Am nevoie de ajutor/îndrumare din partea unui avocat ...

Bună seara!
Am nevoie de ajutor/îndrumare din partea unui avocat specializat pe codul muncii, eventual contra cost.
Va rog frumos, este relativ urgent.
Imi puteti lasa adresa de mail sau un telefon de contact? Va rog.
Multumesc!
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]