Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA Cod Caen 4939 , Transport alternativ Uber
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA Cod Caen 4939 , Transport alternativ Uber

Buna seara , de curând am înființat un pfa cu domeniul de activitate transport alternativ cod caen 4939 . Momentan sunt singur pe pfa . As dori sa aflu daca pot adăuga alte persoane pe pfa pentru a presta serviciul de uber . Ce contribuții si taxe trebuie sa plătească persoanele pe care le adaug?
Sunt la început si nu am experiența si cunoștințele necesare .
Mulțumesc !
gpapfa, utilizator
Nu puteti sa angajati persoane pentru activitatea de baza. PFA = o singura persoana