avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna, Daca am Pfa-ul temporar inghetat si am o urgenta ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna, Daca am Pfa-ul temporar inghetat si am o urgenta medicala ...

Buna,
Daca am Pfa-ul temporar inghetat si am o urgenta medicala cum procedez pentru a plati asigurarea de sanatate pe o luna?
Se poate face online?

Alte discuții în legătură

Depunerea situatiilor concediilor medicale adelanegrila adelanegrila Buna ziua, am si eu nevoie de ajutor. Potrivit modificarilor concediilor medicale , angajatorul are obligatia sa anunte la casa de sanatate in termen de 6 ... (vezi toată discuția)
Persoana fizica autorizata poate avea angajati? ContSters100564 ContSters100564 am un P.F.A.deschis in 2006 si rog ,daca poate cineva sa-mi spuna, daca pot sa angajej pe cineva ,domeniul de activitate este cultura cerealelor ,si in temeiul ... (vezi toată discuția)
Refuz plata concediu medical Andreea1711 Andreea1711 Buna ziua, Am urmatoarea situație, fostul angajator nu imi elibereaza adeverinta cu cotizatiile, ma tot amana, la actualul loc de munca lucrez de 3 luni de ... (vezi toată discuția)