Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... anexa HG 400/2001
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

anexa HG 400/2001

buna ziua, va rog frumos sa ma ajutati cu anexa LA hg 400/2001 ,deoarece nu o pot gasi nicaieri . Multumesc frumos
H.G. nr.400/2001 nu se refera la asociatiile de proprietari? Nici nu mai este in vigoare!
tudorioan a scris:

H.G. nr.400/2001 nu se refera la asociatiile de proprietari? Nici nu mai este in vigoare!

HG. nr 400/2001 pentru aprobarea criteriilor şi normelor de diagnostic clinic, diagnostic funcţional şi de evaluare a capacităţii de muncă pe baza cărora se face încadrarea în gradele I, II şi III de invaliditate ;)
Anexa din 19/04/2001 privind criteriile şi normele de diagnostic clinic, diagnostic funcţional şi de evaluare a capacităţii de muncă, a fost publicata in Monitorul Oficial, Partea I nr. 251bis din 16/05/2001.

luiza2008, utilizator
lasati-mi o adresa de mail si vi-o trimit ....:)

P.S.
este vorba despre Anexă din 19/04/2001, publicată in Monitorul Oficial, Partea I nr. 251bis din 16/05/2001, privind criteriile şi normele de diagnostic clinic, diagnostic funcţional şi de evaluare a capacităţii de muncă
buna ziua, va rog frumos sa ma ajutati cu anexa la HG 400/2001, publicata in MO 251bis din 16/05/2001, privind criteriile şi normele de diagnostic clinic, diagnostic funcţional şi de evaluare a capacităţii de muncă . Multumesc sorinp@k.ro
verificati-va adresa de mail ca am trimis aceasta anexa ...:)