avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 603 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PFA cod CAEN 7830 se înregistrează la AJOFM?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PFA cod CAEN 7830 se înregistrează la AJOFM?

Buna ziua

As vrea sa intreb referitor la un PFA cu cod CAEN 7830 - Servicii de furnizare si management a fortei de munca, daca trebuie inregistrat la AJOFM sau doar codul CAEN 7810 ? Ce raportari trebuie facute in acest sens?
Ultima modificare: Miercuri, 11 Ianuarie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Autorizatie necesara pentru codul caen 7830 emmaussm emmaussm Buna ziua, As dori sa stiu daca codul CAEN 7830 (Servicii de furnizare si management a fortei de munca) presupune o autorizatie din partea AJOFM, ca si codul ... (vezi toată discuția)
Cod caen - activitati resurse umane si salarizare rucsy1992 rucsy1992 Buna ziua. Care este cel mai potrivit cod CAEN pt infiintare PFA - Resurse umane si salarizare? 7830 Alte servicii de furnizare a fortei de munca 7810 ... (vezi toată discuția)
Mru vs iru SLuiza SLuiza Buna ziua, am atestat pe ambele specializari, respectiv Manager resurse umane, Inspector resurse umane, in actul constitutiv am trecut doar codul caen 783 ... (vezi toată discuția)