Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PFA cod CAEN 7830 se înregistrează la AJOFM?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PFA cod CAEN 7830 se înregistrează la AJOFM?

Buna ziua

As vrea sa intreb referitor la un PFA cu cod CAEN 7830 - Servicii de furnizare si management a fortei de munca, daca trebuie inregistrat la AJOFM sau doar codul CAEN 7810 ? Ce raportari trebuie facute in acest sens?
george-neagu, moderator