Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua . Stie cineva despre prelungirea legii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua . Stie cineva despre prelungirea legii kurzarbei in ...

Buna ziua . Stie cineva despre prelungirea legii kurzarbeit in 2023
administratorfotoexpres, utilizator