avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 648 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Am adresa de domiciliu pe CI la un fost domiciliu,dar ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Am adresa de domiciliu pe CI la un fost domiciliu,dar locuiesc ...

Am adresa de domiciliu pe CI la un fost domiciliu,dar locuiesc la proprietatea mea și vă întreb cum să folosesc cardul de energie la proprietatea mea pentru lemne.

Alte discuții în legătură

Card energie. beneficiar(pensionar) al cardului de energie cu ... C.Gheorghe C.Gheorghe Card energie. Beneficiar(pensionar) al cardului de energie cu locuința într-un bloc fără a avea curent,gaze,energie termică,pe numele meu ci al ... (vezi toată discuția)
Buna seara!eu sunt proprietara garsonierei in care locuieste mama ... Paula- Paula Paula- Paula Buna seara!Eu sunt propietara garsonierei in care locuieste mama mea,ea avand drept de habitat pana la sfarsitul vietii ei..Ea locuieste pe perioada iernii la ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! În legătură cu cardul pentru energie și utilități, ... Petrea Roxana Petrea Roxana Bună ziua! În legătură cu cardul pentru energie și utilități, la adresa unde locuiește mama mea mai locuieste fratele și soția acestuia. Tot 3 ... (vezi toată discuția)