Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Inregistrare coduri caen pe II.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Inregistrare coduri caen pe II.

Buna ziua. Ma puteti ajuta cu informatii despre ce certificari sunt necesare pentru a putea inregistra pe un II codurile CAEN 2812(Fabricarea de motoare hidraulice) si 4671 (Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate)?
george-neagu, moderator
Ordinul nr. 3236/2018 pentru aprobarea Procedurii de înregistrare a operatorilor economici care comercializează în sistem angro sau en detail produse energetice - benzine, motorine, petrol lampant, gaz petrolier lichefiat şi biocombustibili, precum şi pentru aprobarea modelului şi conţinutului unor formulare
[ link extern ]