Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua am lucrat la Uzina Tractorul Brașov în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua am lucrat la Uzina Tractorul Brașov în perioada ...

Bună ziua am lucrat la Uzina Tractorul Brașov în perioada 1981-1983 că frezor.Cum pot să obțin o adeverință cu perioada lucrată.Am lucrat la o brutărie și am dat cartea de muncă pentru angajare ,acea brutărie a fost închisă din unele motive,nu am mai putut să-mi recuperez cartea de muncă,patroni au plecat în Germania iar eu am rămas fără cartea de muncă unde aveam toată vechimea unde lucrasem. Vă mulțumesc
Baciu Virginia a scris:

Bună ziua am lucrat la Uzina Tractorul Brașov în perioada 1981-1983 că frezor.Cum pot să obțin o adeverință cu perioada lucrată.....

Adresati-va societatii care detine arhiva intreprinderii Tractorul Brasov, respectiv Archivit SRL – Popeşti Leordeni.
[ link extern ]

La brutarie in ce perioada ati lucrat ?