Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua! Cui mă pot adresa pentru un abuz al ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua! Cui mă pot adresa pentru un abuz al medicilor din ...

Buna ziua!
Cui mă pot adresa pentru un abuz al medicilor din spitalului clinic de psihiatrie Obregia.Un pacient a fost depistat pozitiv in urma unui test rapid covid si transferat imediat in alta sectie de boli infectioase, unde nu mai are dreptul sa vorbeasca la telefon ...Mi se pare incorecta aceasta masura fiind doar o suspiciune.
Multumesc anticipat!
Puteti sesiza oficial conducerea unitatii medicale si colegiul medicilor
Mulţumesc!